Головна Право Підробив свідоцтво про народження третьої дитини – на Львівщині судитимуть хитрого ухилянта

Підробив свідоцтво про народження третьої дитини – на Львівщині судитимуть хитрого ухилянта

81
0

За допомогою підробленого документа житель міста Дніпро намагався незаконно виїхати за межі території України як особа, на утриманні котрої перебуває троє і більше дітей віком до 18 років. За скоєне йому загрожує покарання – обмеження волі на строк до двох років.

Дізнавачі сектору дізнання відділення поліції №1 Яворівського районного відділу поліції завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч.1 ст.358 (Підроблення документів) Кримінального кодексу України та за ч.4 ст.358 (Використання завідомо підробленого документу) Кримінального кодексу України.

Як встановили правоохоронці, 37-річний житель міста Дніпро з метою отримання права на виїзд за межі  території України та  звільнення від обов’язку мобілізації на службу до Збройних Сил України (як особа, на утриманні котрої перебуває троє і більше дітей віком до 18 років) підробив офіційний документ – свідоцтво про народження у себе третьої дитини. Насправді чоловік виховує двох неповнолітніх дітей і третя дитина у нього не народжувалась.

Це посвідчення 7 квітня зловмисник пред’явив інспектору прикордонної служби на переході «Шегині» під час спроби перетину державного кордону України з Республікою Польща. Прикордонники виявили, що документ має ознаки підроблення та повідомили про подію поліцейських.

Обвинувальний акт скерований на розгляд суду – максимальне покарання, що загрожує підозрюваному – обмеження волі на строк до двох років.

Відділ комунікації поліції Львівської області