Головна Право Поліцейські  Львівщини дбають про безпечне дозвілля неповнолітніх

Поліцейські  Львівщини дбають про безпечне дозвілля неповнолітніх

130
0

Інспектори ювенальної превенції територіальних підрозділів поліції Львівщини  проводять вечірні та нічні профілактичні рейди з метою захисту життя та здоров’я  дітей та підлітків, недопущення втягнення їх у протиправну діяльність, запобігання вживання неповнолітніми наркотичних засобів, алкоголю та тютюнових виробів.

Поліцейські перевіряють потенційно небезпечні місця – занедбані будівлі, в яких можуть перебувати діти та підлітки, а також розважальні заклади, нічні клуби, громадські місця, де заборонено перебування неповнолітніх у нічний час без супроводу дорослих. Крім того, правоохоронці нагадують власникам та співробітникам закладів про відповідальність за продаж дітям алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Також поліцейські наголошують, що відповідальність щодо виховання неповнолітніх та їхнє дозвілля лежить на батьках: частіше цікавтеся, де і з ким проводить час ваша дитина, знайте її друзів, інтереси та захоплення, перебувайте на зв’язку з вашою дитиною, вибудовуйте довірливі відносини.

Поліцейські  Львівщини дбають про безпечне дозвілля неповнолітніх

Поліцейські  Львівщини дбають про безпечне дозвілля неповнолітніх

Подбаємо про безпеку наших дітей разом!

Відділ комунікації поліції Львівської області