Головна Право Поліцейські Львівщини привітали школярів зі святом Першого дзвоника

Поліцейські Львівщини привітали школярів зі святом Першого дзвоника

67
0

Сьогодні, 1 вересня, співробітники ювенальної превенції територіальних підрозділів поліції Львівщини привітали учнів з початком навчального року та провели до навчальних закладів дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, дітей-сиріт, а також дітлахів, які виховуються в родинах, що опинилися у складних життєвих обставинах.

У рамках акції «Відведи дитину до школу» правоохоронці показали школярам безпечну дорогу до школи, нагадали Правила дорожнього руху, розповіли, як уникнути небезпечних ситуацій на автошляхах. Також поліцейські побажали усім школярам цікавих уроків, гарних оцінок, нових друзів та лише позитивних вражень від навчання.

Поліцейські Львівщини привітали школярів зі святом Першого дзвоника

Крім того, поблизу шкіл Львова та області працюють екіпажі груп реагування патрульної поліції територіальних підрозділів поліції Львівщини, які забезпечують безпеку дорожнього руху,  проводять роз’яснювальну роботу з дітьми щодо безпечної поведінки на дорогах, а також з водіями, які доставляють школярів до навчальних закладів, стосовно дотримання правил безпечного перевезення дітей та правил паркування.

Поліцейські Львівщини привітали школярів зі святом Першого дзвоника

Відділ комунікації поліції Львівської області