Головна Право Поліцейські долучилися до відкриття «Класу безпеки» у Жовківській громаді на Львівщині

Поліцейські долучилися до відкриття «Класу безпеки» у Жовківській громаді на Львівщині

95
0

3 квітня, у Новоскварявській школі відбувся перший урок безпеки у спеціально оснащеному класі – заняття у ньому проводитимуть поліцейські, рятувальники та медики.

Зокрема, у класі створено зони пожежної та мінної безпеки, зону безпеки життєдіяльності, зону домедичної допомоги, зону психологічного розвантаження тощо. Клас обладнаний сучасними інтерактивними гаджетами та наглядними матеріалами, які в ігровій формі навчать дітей, як поводитися в тій чи іншій екстремальній ситуації.

Наприклад, у зоні мінної небезпеки поліцейські навчатимуть дітей правилам поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Також облаштовано ігрову зону для вивчення Правил дорожнього руху – наповненням цієї локації займалися співробітники відділу поліції № 2 Львівського районного управління поліції № 2. У формі гри правоохоронці навчатимуть дітей безпечні поведінці на дорозі, «пройдуть» з кожним учнем дорогу до школи та додому, пояснять, як правильно переходити дорогу. Крім того, правоохоронці регулярно роз’яснюватимуть дітям, як діяти при сигналі повітряної тривоги та нагадуватимуть про правила безпечної поведінки на вулиці, вдома, в мережі Інтернет тощо.

Загалом, «Клас безпеки» — це всеукраїнський проєкт, який має на меті навчання школярів правилам пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, а також формування в учнів навичок надання домедичної допомоги.

Безпека дітей – понад усе!

Відділ комунікації поліції Львівської області