Головна Право Поліцейські Львівщини повернулись додому з зони проведення ООС

Поліцейські Львівщини повернулись додому з зони проведення ООС

171
0

Сьогодні, 17 листопада, бійці зведеного загону поліції Львівщини, до складу якого входять співробітники батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів», служб та підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області та Управління патрульної поліції Львівської області, в порядку ротації повернулись додому.

У Львові правоохоронців зустрічали начальник управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції у Львівській області підполковник поліції Роман Онисик, товариші по службі, рідні та близькі.

«Вітаю вас із прибуттям додому, радий бачити усіх живими та здоровими. Від імені керівництва поліції Львівщини щиро дякую вам за успішне й добросовісне виконання службових обов‘язків»,– звернувся до бійців зведеного загону Роман Онисик.

Окрім того, окремі бійці зведеного загону отримали відзнаки за сумлінну службу від командувача ООС та керівництва поліції Донецької та Львівської областей.

Відділ комунікації поліції Львівської області

© Головне управління Національної поліції у Львівській області: https://lv.npu.gov.ua/news/podiya/policzejski-lvivshhini-povernulis-dodomu-z-zoni-provedennya-oos/