Головна Право Поліцейський із Львівщини власними руками виготовляє та відправляє на фронт глушники для...

Поліцейський із Львівщини власними руками виготовляє та відправляє на фронт глушники для зброї

167
0

Співробітник групи реагування патрульної поліції відділення поліції №1 Самбірського районного відділу поліції,  сержант поліції Віталій Панько у вільний від роботи час виготовляє пристрої безшумної стрільби та відправляє нашим військовим на передову.

У маленькому домашньому цеху, на старенькому токарному та свердлильному верстатах, Віталій виробляє «глушники» для автоматів та кулеметів Калашникова – цей пристрій глушить звук та полум’я від пострілу. Такі пристрої особливо важливі для діяльності розвідувальних груп, адже робить їх менш помітними.

Поліцейський почав виготовляти пристрої безшумної стрільби ще у 2014 році, і вже тоді відправляв їх на фронт, де вони були затребувані захисниками Донецького та Луганського аеропортів, Авдіївки, Дебальцево, на Світлодарській дузі.

У 2022 році, з початком повномасштабної військової агресії, довелося знову взятися за справу – Віталій трохи підправив креслення та вдосконалив пристрій.

На виготовлення одного глушника іде від 8 до 10 годин.

Вироби поліцейський відправляє на фронт безкоштовно. «Бо перемога – наша спільна мета!», –  каже він.

Разом до Перемоги!

Відділ комунікації поліції львівської області

Матеріали для ЗМІ

© Головне управління Національної поліції у Львівській області: https://lv.npu.gov.ua/news/stoprussia/policzejskij-iz-lvivshhini-vlasnimi-rukami-vigotovlyaje-ta-vidpravlyaje-na-front-glushniki-dlya-zbroji/