Головна Право Понад 20000 доларів США хабаря за виготовлення документації на будівництво – затримано...

Понад 20000 доларів США хабаря за виготовлення документації на будівництво – затримано колишню працівницю ДАБІ на Львівщині

635
0

За процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури викрито колишню працівницю Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області  на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, жінка вимагала та отримала від представника двох забудовників 23 690 дол США для подальшої передачі вказаної суми неправомірної вигоди службовим особам ДАБІ. За це вони мали вирішити питання реєстрації декларації про готовність закінченого будівництвом об‘єкта до експлуатації та реєстрації повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

Жінку було затримано в порядку ст.208 КПК України після одержання нею частини неправомірної вигоди у сумі 20 000 дол США.
Наразі тривають слідчі дії, вирішуються питання щодо повідомлення фігурантці про підозру, обрання їй запобіжного заходу.

Встановлюються причетні особи з числа службовців департаменту.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Першого слідчого відділу Територіального управлінням Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, за оперативного супроводу ГВ КЗЕ Управління СБ України у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

Понад 20 тис дол США хабаря за виготовлення документації на будівництво – затримано колишню працівницю ДАБІПонад 20 тис дол США хабаря за виготовлення документації на будівництво – затримано колишню працівницю ДАБІПонад 20 тис дол США хабаря за виготовлення документації на будівництво – затримано колишню працівницю ДАБІПонад 20 тис дол США хабаря за виготовлення документації на будівництво – затримано колишню працівницю ДАБІПонад 20 тис дол США хабаря за виготовлення документації на будівництво – затримано колишню працівницю ДАБІПонад 20 тис дол США хабаря за виготовлення документації на будівництво – затримано колишню працівницю ДАБІПонад 20 тис дол США хабаря за виготовлення документації на будівництво – затримано колишню працівницю ДАБІ