Головна Право Правоохоронці повідомили про підозру екс-керівникові одного із управлінь Львівської обласної ради

Правоохоронці повідомили про підозру екс-керівникові одного із управлінь Львівської обласної ради

406
0

За процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №1, 30.01.2019, повідомлено про підозру екс-керівникові Управління майном спільної власності ЛОР у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України (службова недбалість).

Встановлено, що у 2006 році, вказаною особою одному із підприємств передано в оренду нежитлові підвальні приміщення загальною площею 405,9 кв м у центрі Львова, терміном на 10 років.

Водночас, службовець не забезпечив виконання функцій щодо контролю за наданням в оренду та використанням майна, його належного обліку та інвентаризації, внесення у комплексну інформаційно-комп’ютерну базу даних щодо орендарів (об’єктів оренди), їх експертної вартості.

Крім цього, по закінченні дії договору, не видав наказів чи розпоряджень щодо проведення повторної експертної оцінки, а також не здійснив жодних дій щодо переукладення договору чи оскарження його умов у судовому порядку (або розірвання).

Внаслідок таких дій комунальний заклад та обласний бюджет недоотримав майже 5 млн грн доходів.

31.01.2019 року, фігуранту обрано запобіжний захід у виді особистого зобов’язання (з покладенням на нього відповідних процесуальних обов’язків).

Зазначимо, що досудове розслідування здійснюється працівниками Галицького відділу поліції, за оперативного супроводу УЗЕ у Львівській області.

Довідково: зловмиснику загрожує від 2 до 5 років ув’язнення, трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та штраф від ста до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прес-служба прокуратури Львівської області