Головна Право Призначено нового керівника Червоноградської місцевої прокуратури

Призначено нового керівника Червоноградської місцевої прокуратури

1968
0
Ярослав Гарасимчук - керівник Червоноградської місцевої прокуратури
Ярослав Гарасимчук - керівник Червоноградської місцевої прокуратури

Із прийняттям нового Закону України «Про прокуратуру» розпочато процес реформування органів прокуратури України, основою якого є якісне оновлення її керівного складу, який відбувається шляхом проведення відкритого конкурсу на заміщення вакантних посад у місцевих прокуратурах.

За результатами успішного проходження відкритого чотирирівневого конкурсу  на обіймання вакантних адміністративних посад в місцевих прокуратурах (тестування на знання законодавства, тестування на загальні здібності, тестування особистісних характеристик та співбесіди, які проводила конкурсна комісія в м. Києві з відеотрансляцією в онлайн-режимі) наказом Генерального прокурора України Юрія Луценка від 30 січня 2017 року на посаду керівника Червоноградської місцевої прокуратури призначено Ярослава Гарасимчука, який до цього часу обіймав посаду заступника керівника місцевої прокуратури та, згідно  з функціональними обов’язками, відповідав за реалізацію прокурорських повноважень на адмінтериторії Сокальського району.

31 січня 2017 року заступник Генерального прокурора України Анжела Стрижевська привітала новопризначених керівників місцевих прокуратур, побажала успіху в роботі та вручила їм службові посвідчення.

2 лютого 2017 року  першим заступником прокурора Львівської області Богданом Подубинським колективу Червоноградської місцевої прокуратури представлено нового керівника, Ярослава Гарасимчука, який приступив до виконання службових обов’язків.

Біографічна довідка. Гарасимчук Ярослав Миронович, 1987 р.н., народився в місті Сокаль Львівської області. Навчався на юридичному факультеті  Львівського національного університету імені Івана Франка, у  2009 році здобув освітньокваліфікаційний рівень «магістр права». Цього ж року розпочав трудову діяльність в органах прокуратури. 30 січня 2017 року призначений на посаду керівника Червоноградської місцевої прокуратури. Одружений, виховує сина та доньку.

На сьогоднішній день до його компетенції відноситься реалізація конституційних функ-цій прокуратури на території м. Червонограда, Сокальського та Жовківського районів області.

За період роботи на попередній посаді в межах Сокальського району, яку Ярослав Гарасимчук зайняв також за результатами проходження відкритого конкурсу, що відбувся вперше в період реформування прокуратури, вдалося стабілізувати криміногенну ситуацію в районі, як наслідок – зменшилась кількість зареєстрованих злочинів майже на 10 %,  кількість крадіжок,  грабежів, поменшало шахрайств. Покращився стан розкриття злочинів. Вказаному зокрема сприяли проведені координаційні наради керівників правоохоронних органів, більше 100 оперативних нарад з участю працівників відділення поліції. Також до суду скеровано більше 20 позовів в інтересах держави, серед яких позов на суму понад 1 млн. грн. щодо стягнення концесійних платежів по цілісному майновому комплексі місцевої громади вартістю близько 2,7 млн. грн. Внесено майже 40 подань про усунення порушень Закону України «Про запобігання корупції», що є одним з кращих показників в області.

Основними пріоритетами діяльності новопризначеного керівника залишатимуться зміцнення стану законності на довірених територіях, налагодження тісної співпраці з громадськістю, взаємодія із засобами масової інформації, боротьба з корупцією, злочинами у бюджетній та земельній сферах.

Ярослав Шокало,
перший заступник керівника Червоноградської
місцевої прокуратури.