Головна Право Ще двох «ухилянтів» від мобілізації, які підробили документи та намагалися втекти за...

Ще двох «ухилянтів» від мобілізації, які підробили документи та намагалися втекти за кордон, судитимуть на Львівщині

185
0

Обвинувачені,  мешканці Запоріжжя та Києва, під час перетину кордону пред’явили підроблені документи про інвалідність.

Як встановили дізнавачі відділення поліції №1 Яворівського районного відділу поліції, 32-річний житель Запоріжжя знайшов в мережі Інтернет бланк довідки медико-соціальної експертної комісії та вніс завідомо недостовірні відомості про інвалідність ІІ групи з дитинства. В подальшому він пред’явив підроблений документ у пункті пропуску «Мостиська» з метою виїзду за кордон та  звільнення від обов’язку мобілізації на службу до Збройних Сил України.

Також встановлено, що 21-річний житель Києва підробив пенсійне посвідчення, посвідчення військовозобов’язаного та довідку військово-лікарської комісії, внісши в них неправдиві відомості про інвалідність, непридатність до військової служби та зняття з військового обліку. Підроблені документи він намагався використати під час перетину кордону у пункті пропуску «Шегині».

Дізнавачі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Яворівської окружної прокуратури, повідомили обом зловмисникам про підозру у вчиненні кримінальних проступків,  передбачених ч.1 та ч.4 ст.358 (Підроблення та використанні завідомо підробленого документа) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей – обмеження волі на строк до двох років.

Досудові розслідування звершені, обвинувальні акти скеровані на розгляд суду.

Нагадаємо, що Указом Президента України № 64/2022 від 24.02.2022  у країні введено воєнний стан та розпочато мобілізацію до Збройних Сил України із встановленням обмежень щодо виїзду за межі України громадян чоловічої статі віком від 18 до 60 років. Будьте відповідальними!

Відділ комунікації поліції Львівської області

© Головне управління Національної поліції у Львівській області: https://lv.npu.gov.ua/news/stoprussia/shhe-dvox-uxilyantiv-vid-mobilizacziji-yaki-pidrobili-dokumenti-ta-namagalisya-vtekti-za-kordon-suditimut-na-lvivshhini/