Головна Право Станом на сьогодні у Львівській області 1197 укриттів, які були зачинені, приймають...

Станом на сьогодні у Львівській області 1197 укриттів, які були зачинені, приймають людей в разі небезпеки

52
0

Кількість укриттів з незадовільним санітарним станом скоротилася удвічі, як і кількість тих, які не відповідають технічним вимогам.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Коли фахівці ДСНС та правоохоронці прийшли з перевірками в укриття Львівщини, то два тижні тому у Львові зачиненими виявилися 1160. Ще 156 були зачиненими у районах області. Незадовільний санітарний стан зафіксували тоді у 112 укриттях, 47 з них у Львові. Не відповідали технічним вимогам – 277. Аварійними були 112.

«До відома усіх власників та балансоутримувачів приміщень донесли, що у них є місяць, аби виправити ці порушення. Але вже зараз можу сказати, що більшість нас почули і маємо відповідний результат. Станом на сьогодні у Львівській області 1197 укриттів, які були зачинені, уже справно приймають людей в разі небезпеки. Кількість укриттів з незадовільним санітарним станом скоротилася удвічі, як і кількість тих, які не відповідають технічним вимогам», – зазначив очільник Львівщини.

Перевірки будуть тривати доти, доки всі укриття не приведуть до належного стану, а тоді їх проводитимуть періодично – для профілактики.

Нагадаємо, наявність, належний стан та маркування укриттів – це відповідальність органів місцевого самоврядування. Якщо у вас є інформація про укриття з порушеннями або про ті, які зачинені під час тривоги, телефонуйте на гарячу лінію Львівської області: 112.