Головна Право У Дрогобицькому районному відділку поліції запрацювала система «Custody Records»

У Дрогобицькому районному відділку поліції запрацювала система «Custody Records»

39
0

«Custody Records» – це система електронного обліку та цілодобової фіксації, призначена для забезпечення прав затриманих осіб та поліцейських.

Система в автоматичному режимі фіксує усі дії правоохоронців від моменту затримання особи до прийняття судового рішення щодо неї. Урочисте відкриття та запуск системи в роботу відбулось 12 жовтня у Дрогобичі.

Присутнім продемонстрували спеціально обладнані приміщення, а також роботу автоматизованої системи в різних ситуаціях, які можуть виникнути в підрозділі поліції, зокрема при затриманні особи, яка підозрюється у скоєнні правопорушення.

Система фіксує всі дії правоохоронців від моменту затримання особи до прийняття рішення судом щодо неї – як здійснюється затримання, як відбувається доставка затриманого до підрозділу, чи має затриманий побачення з адвокатом тощо. Загалом це стосується не лише затриманих, а й будь-якої особи, яка приходить до поліції: відбувається фіксується, скільки часу громадянин перебував у поліції, з якого приводу прийшов, що робив. Система має на меті забезпечити права кожного учасника процесу.

Система вже успішно працює у двох територіальних підрозділах поліції Львівщини та у всіх ізоляторах тимчасового тримання на території Львівської області.