Головна Право У Львові за день зафіксували чотири ДТП за участю нетверезих водіїв

У Львові за день зафіксували чотири ДТП за участю нетверезих водіїв

0
0
У Львові за день зафіксували чотири ДТП за участю нетверезих водіїв

У Львові протягом одного дня сталося чотири дорожньо-транспортні пригоди, спільною ознакою яких було керування в стані сп’яніння. У всіх випадках водії отримали адміністративні протоколи.

На вулиці Костя Левицького водій автомобіля Range Rover здійснив наїзд на металевий стовпець і поїхав з місця події. За вказаним заявником напрямком руху його виявили та зупинили на вулиці Тарнавського. Автомобіль мав пошкодження, характерні для цієї ДТП, а у керманича були ознаки алкогольного сп’яніння. Прилад «Драгер» показав 1,31 проміле. На чоловіка склали три протоколи: за ст. 122-4, ст. 124 та ч.1 ст. 130 КУпАП.

На вулиці Низинній водій Mitsubishi Lancer в’їхав у два припарковані автомобілі та також залишив місце пригоди. Поліцейські розшукали його, у чоловіка виявили ознаки сп’яніння, а «Драгер» показав 2,22 проміле. На порушника оформили такі ж протоколи, як у попередньому випадку, а також постанову за відсутність необхідних документів для керування транспортним засобом.

Ще одна ДТП сталася на вулиці Мушака. Водій автомобіля Renault Logan зіткнувся з припаркованим авто. Результат огляду на стан сп’яніння склав 2,24 проміле. На нього склали протоколи за керування в нетверезому стані та за скоєну ДТП.

На вулиці Шевченка водій Toyota Land Cruiser здійснив наїзд на припаркований транспортний засіб. Перевірка в медичному закладі показала 1,95 проміле алкоголю. Відповідальність для цього водія передбачена така ж, як і для інших учасників зазначених пригод.

Поліція наголошує: водіння у стані сп’яніння є небезпечним, адже водій не контролює свої дії і до біди один крок.