Головна Право У Самборі поліцейські провели перший урок у новоствореній «Школі безпеки»

У Самборі поліцейські провели перший урок у новоствореній «Школі безпеки»

146
0

Це перша в Україні школа, де дітей навчатимуть правилам безпечної поведінці на дорозі, мінній та протипожежній безпеці, навичкам домедичної допомоги тощо.

5 травня, відбулося відкриття «Школи безпеки» при Самбірському районному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області. Правоохоронці провели дітям практичне заняття, щоб навчити, як поводитися у разі задимлення приміщення.

Ювенальні поліцейські Самбірського районного відділу поліції супроводжували автобус з дітьми з «місця надзвичайної ситуації» та розповідали алгоритм дій. Крім того, учні мали змогу посидіти у службовому автомобілі, ознайомитися з екіпіруванням поліцейських, зробити фотографії.

Подібні заняття проходитимуть у «Школі безпеки» регулярно та охоплюватимуть школярів навчальних закладів Самбора та району.

Головна мета – пояснити дітям, як поводитися у небезпечних ситуаціях, навчити алгоритмам дій при повітряній тривозі, пожежі чи інших надзвичайних ситуаціях, допомогти їм опанувати основи безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, а також навчити надавати першу домедичну допомогу собі чи оточуючим.

Безпека дітей – понад усе!

Відділ комунікації поліції Львівської області