Головна Право У Жовківському відділі Червоноградської місцевої прокуратури проведено координаційну нараду

У Жовківському відділі Червоноградської місцевої прокуратури проведено координаційну нараду

422
0

У Жовківському відділі Червоноградської місцевої прокуратури проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Жовківського району з порядком денним «Про стан злочинності на території Жовківського району у ІІ півріччі 2017 року».

У нараді взяли участь керівництво Жовківського відділу поліції та Жовківського МРВ УСБ України у Львівській області, начальник митного поста «Рава-Руська», начальник ВПС «Рава-Руська» Львівського прикордонного загону та начальник Жовківського РВ з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.
Під час наради відзначено позитивні тенденції, які мали місце в роботі правоохоронних органів Жовківського району у ІІ півріччі 2017 року, та акцентовано увагу на проблемних питаннях та прорахунках у роботі.

За результатами наради розроблено комплекс спільних заходів, спрямованих на зміцнення стану законності, протидії злочинності та корупції, підвищення ефективності діяльності правоохоронних органів на адміністративній території Жовківського району на І півріччя 2018 року.

В. М. ГРИНЬКІВ,
перший заступник керівника Червоноградської місцевої
прокуратури, радник юстиції.