Головна Право В період новорічних свят податкова міліція Львівщини ліквідувала мережу нелегального виробництва фальсифікованого...

В період новорічних свят податкова міліція Львівщини ліквідувала мережу нелегального виробництва фальсифікованого алкоголю

141
0

В рамках спеціальних операцій «Акциз» та «Мережа» податкові міліціонери Головного управління ДФС у Львівській області в період новорічних свят 2019 року ліквідували мережу нелегального виробництва фальсифікованого алкоголю.

Під час досудового розслідування кримінальних проваджень за статтями 199 та 204 Кримінального кодексу України, на підставі ухвал суду проведено ряд слідчо-оперативних заходів на місцях безпосереднього виготовлення, зберігання та реалізації алкогольного фальсифікату. Просування фальсифікату у торгівельній мережі відбувалось також за активного використання Інтернет-контенту популярних месенджерів Viber, WhatsApp, Telegram.

За результатами проведених обшуків у м.Львові, Пустомитівському, Яворівському, Городоцькому, Жовківському та Кам’янка-Бузькому районах Львівської області з незаконного обігу вилучено понад 28 тисяч пляшок готової до реалізації фальсифікованої алкогольної продукції у тарі різних видів і об’ємів, з етикетками відомих виробників. Широкий асортимент підробок включав 13 видів популярної горілки, а також коньяки, бренді, шампанські вина.

На місці обшуків виявлено також сировину і пристосування необхідні для такого виробництва, зокрема: не облікований спирт, декілька тисяч марок акцизного податку, пластикові бочки, каністри, різноманітна тара, шланги, фільтри, плівка і фольга для пакування, клей, спиртометр тощо.

Орієнтовна вартість вилучених підакцизних товарів понад 3,8 мільйона гривень.

Ухвалою Апеляційного суду м. Львова на вилучену продукцію накладено арешт. Триває подальший комплекс слідчих дій.