Головна Право За два тижні поліцейські Львівщини виявили понад 6 тисяч порушень Правил дорожнього...

За два тижні поліцейські Львівщини виявили понад 6 тисяч порушень Правил дорожнього руху на автошляхах області

151
0

Протягом двох тижнів, від 31 жовтня до 13 листопада, співробітники відділів та секторів реагування патрульної поліції територіальних підрозділів поліції проводили комплекс профілактичних заходів щодо зниження аварійності на дорогах Львова та області.

Протягом цього часу поліцейські виявили 6011 фактів порушення учасниками дорожнього руху вимог Правил дорожнього руху. Всіх порушників притягнуто до адміністративної відповідальності. Зокрема, на 285 водіїв складено адмінпротоколи за керування у нетверезому стані, на 3158 водіїв – за порушення правил маневрування, невиконання вимог дорожніх знаків та порушення правил проїзду пішохідних переходів, на 367 водіїв – за порушення правил обгону та виїзд на смугу зустрічного руху, на 315 водіїв – за проїзд на заборонений сигнал світлофора та порушення правил проїзду перехресть, на 168 водіїв – за порушення правил руху через залізничні переїзди.

Крім того, 254 водіїв притягнуто до відповідальності за керування транспортними засобами, що мають технічні несправності, 336 – за керування без відповідних документів.

Також поліцейські виявили 456 пішоходів, які порушували Правила дорожнього руху – на них також складено адмінпротоколи.

З усіма порушниками правоохоронці провели профілактично-роз’яснювальні бесіди.

Поліцейські Львівщини постійно реалізують заходи з контролю безпеки дорожнього руху та дотримання Правил дорожнього руху для запобігання загибелі та травмування людей на дорогах міста та області. Загалом, основними причинами ДТП на Львівщині є порушення правил маневрування, перевищення швидкості, недотримання дистанції. А серед ДТП з загиблими переважать автозіткнення та наїзди на пішоходів.

Правоохоронці вкотре звертаються до всіх учасників дорожнього руху: будьте уважні та обережні, дотримуйтеся Правил дорожнього руху, бережіть своє життя та здоров’я.

Безпечної усім дороги!

Відділ комунікації поліції Львівської області