Головна Право За матеріалами СБУ Львівщини засудили злочинне угруповання контрабандистів, які намагались переправити героїн...

За матеріалами СБУ Львівщини засудили злочинне угруповання контрабандистів, які намагались переправити героїн до ЄС

101
0

Наркоторговці транспортували героїн з Одеси до Львова для подальшого переправлення до Євросоюзу.

За матеріалами СБУ засудили учасників злочинного угруповання, які намагались перевезти понад 1 тонну героїну до країн ЄС.

Про це сьогодні, 7 серпня, під час брифінгу в офіційному медіацентрі Львівської ОВА розповіла речниця Управління СБУ у Львівській області Роксолана Яворська.

Масштабною контрабандою займались громадяни Туреччини, які розробили схему ввезення на територію України великої партії героїну.

«На судні, що прибуло до Одеського морського торгівельного порту з Пакистану у грудні 2020 року, ділки приховали велику партію наркотиків. Товар був замаскований в контейнері серед продуктів харчування», – зазначила Роксолана Яворська.

Згодом наркоторговці транспортували героїн до Львова для подальшого переправлення до Євросоюзу.

В ході спецоперації оперативники спецслужби затримали усіх учасників організованого злочинного угрупування (ОЗУ).

Під час обшуків у них виявили 1035 кг речовини, підготовленої до відправлення. Проведені експрес-тести встановили, що це героїн.

Вартість  наркотика за цінами чорного ринку становить понад 2,3 мільярди гривень.

Суд визнав злочинців винними  за двома статями Кримінального кодексу:

– ч.3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів)

– ч.3 ст. 307 ( Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів)

Злочинців засудили до позбавлення волі на 10, 9, 8 та 7 років. До набрання вироком законної сили засуджені перебуватимуть під вартою.