Головна Право Працівники митниці виявили понад 600 комплектів поршневих кілець у сховках автомобіля

Працівники митниці виявили понад 600 комплектів поршневих кілець у сховках автомобіля

117
0

Замість підзаробітку – втрати на мільйон гривень

У міжнародний пункт пропуску «Рава-Руська» з Республіки Польщі до України заїхав «MERCEDES-BENZ − SPRINTER» під керуванням 32-річного громадянина України, мешканця Львова. Під час декларування громадянин заявив про відсутність у транспортному засобі будь-якого товару. Однак у працівників митниці виникла підозра щодо наявності в ньому приховуваних від митного контролю товарів. І недарма − за декоративними обшивками багажного відсіку автомобіля та в ніші під передніми сидіннями кабіни працівники митниці знайшли 649 упаковок з комплектами поршневих кілець ТМ “PRIMA”. У своїх поясненнях громадянин зазначив, що товар взяв перевезти через кордон за винагороду.

Отже, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України вказаного товару з приховуванням від митного контролю.

Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбачені ч.1 ст.483 Митного кодексу України. Автомобіль 2014 року випуску та комплекти поршневих кілець вилучено. Їх приблизна вартість майже мільйон гривень. Справу скерують до суду.