Головна Політика Аграріїв Червоноградського району ознайомили з програмами фінансової підтримки на цей рік

Аграріїв Червоноградського району ознайомили з програмами фінансової підтримки на цей рік

36
0

До прикладу, зараз відновили дію державної програми компенсацій аграріям вартості придбаної техніки і обладнання вітчизняного виробництва в розмірі 25%.

У Червоноградському районі для місцевих аграріїв та представників органів місцевого самоврядування провели робочу зустріч – «Джерела залучення фінансового ресурсу для розвитку аграрного сектору економіки у 2024 році».

У ході зустрічі розглянули питання залучення фінансових ресурсів для мікро- та малих виробників аграрної продукції. Зокрема: як отримати фінансову підтримку в межах державних і обласної програм та як залучити кошти від міжнародних проектів технічної допомоги.

Учасники ознайомились з умовами програми грантової підтримки на розвиток власної справи, садівництва та тепличного господарства, можливостями залучення пільгових кредитів та підтримки через ДАР.

«На сьогодні відновили дію державної програми компенсацій аграріям вартості придбаної техніки і обладнання вітчизняного виробництва в розмірі 25%. Щоб отримати відшкодування агровиробник має купити необхідну техніку, яка включена до переліку сільгосптехніки та обладнання затвердженого Мінекономіки і подати до уповноваженого банку, через який здійснено оплату техніки та обладнання, заявку та підтверджуючі документи», – зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

Про можливості залучення грантових коштів в межах програми «Власна справа» розповіла начальниця відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Червоноградської філії Львівського обласного центру зайнятості Тетяна Ригель.

З чинними програми кредитування для сільськогосподарських виробників від АТ «Ощадбанк» ознайомила керуюча відділенням Наталія Пасєка, а про умови кредитування та критерії відбору учасників програми «Власний дім» розповіла в.о. голови Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Наталія Цимбаліста. Представник ДСНС Андрій Рибуха наголосив на правилах забезпечення пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт в період 2024 року.

У заході взяли участь більше 70 учасників. Такі робочі зустрічі є важливим інструментом для підтримки аграрного сектору, сприяючи зміцненню економічної стабільності та розвитку сільських територій у Львівській області.