Головна Політика Аварійні відключення та загроза ракетного удару: як минула доба на Львівщині

Аварійні відключення та загроза ракетного удару: як минула доба на Львівщині

117
0

Напередодні, 21 грудня, у Львівській області сирени двічі сповіщали про повітряну тривогу. На щастя, загроза не справдилася.

«Близько 12:30 була загроза ракетного удару з літаків МіГ-31 з території білорусі. Через кілька годин, о 14:52 – небезпека ракетного удару з південно-східного напрямку. Загрози не справдились. На Львівщині спокійно», – повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Станом на цю мить аварійних відключень електроенергії на Львівщині не застосовують. Діє графік погодинних відключень. Доведені ліміти споживання покривають близько 50% від потреб області.

Двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 148 людей, трьома автобусами – 79 ВПО. До Перемишля зі Львівщини чотирма потягами вирушили 518 осіб. Через пункти пропуску у Львівській області з України за добу виїхали 22 тисячі 926 людей. На в’їзд оформили 21 тисячу 285 осіб, з них українців – 20 тисяч 215.

У Львівській області запускають програму «Молодий тренер року», у межах якої тренерів обласних спортивних закладів до 35 років, які мають успіхи у тренерській діяльності, відзначатимуть одноразовою грошовою винагородою. Більше інформації: https://bit.ly/3IcR9bd

На пунктах пропуску є черги із транспортних засобів:

  • «Рава-Руська» – вантажівки в обох напрямках, автобуси та легкові авто на виїзд;
  • «Краківець» та «Шегині» – вантажівки, автобуси й легкові машини по обидві сторони кордону;
  • «Угринів» – легкові автомобілі на виїзд, вантажівки в обох напрямках;
  • «Грушів» – легкові машини та вантажівки по обидві сторони кордону, автобуси на виїзд;
  • «Смільниця» – легкові авто на виїзд, вантажівки на в’їзд.

«Станом на ранок 22 грудня, уже 100 тисяч poсійського особового складу ліквідували ЗСУ! Здолаємо усіх, хто прийшов війною на нашу землю», – наголосив очільник Львівщини.