Головна Політика Година для праці настала!

Година для праці настала!

248
0

Минулого тижня біля приміщення Жовківської районної ради зібралися жовків’яни, серед них чисельно школярі, на віче підтримки учасників столичного Євромайдану. Зібрання солідарності зініціювали старшокласники трьох жовківських шкіл, які висловлювали бачення свого майбутнього тільки у Європі.

Віче розпочалося із молитви, яку провів о. Михайло Ткачів, благословивши усіх на Божі добрі справи.

Голова Жовківської районної ради Тадей Швай наголосив, що Європа й увесь світ побачили резонансні події в Україні та зрозуміли, хто є хто. Нині український народ готовий відстоювати своє європейське майбутнє, щоб ніякий кирзовий чобіт не топтав наших дітей. Жовківщина підтримує київський Євромайдан. Промовець закликав молитися і просити Божої помочі.

Як зауважив у виступі заступник голови районної ради Богдан Юрдига, незважаючи на те, звідки приїхали учасники столичного Євромайдану і якою мовою вони розмовляють, усі виступають під синьо-жовтими прапорами і вітаються “Слава Україні!”. Майдан почав жити організованим життям із наміром перемоги.

Від учасників віча прийнято звернення до київського всеукраїнського Майдану з пропозицією внести у список люстрації жовківських регіоналів, які не дали належної оцінки діям правлячого режиму.

Лідери школярів ствердно заявили про підтримку столичного Євромайдану і вболівання за майбутнє України. Підтвердженням цього став проведений у трьох школах Жовкви тижневий флеш-моб “Одягни вишиванку”. Керівнику управління освіти п. Лавріву школярі передали підготовлений “сюрприз” – карикатуру.

–  Душу українського народу неможливо вбити, але беркутівським чоботом над
нею поглумилися, – зауважила у виступі Алла Жук – помічник депутата Верховної Ради Василя Пазиняка. – Наша боротьба триватиме не один день, і для цього нам потрібні стальні нерви, холодний розум і залізна дисципліна. Нині на Майдані все організовано, і кожного дня відправляється колона автобусів від Львівської облради і колона автомобілів від пам’ятника Данилу Галицькому у столицю. Наше завдання – всесторонньо підтримати європейський вибір й українське майбутнє, а закликом нехай будуть слова Івана Франка: “Вставай, хто живий, в кого думка повстала, година для праці настала!”.

Підтримку української національної європейської революції висловили у виступах голова Асоціації місцевих рад Жовківського району Костянтин Орловський і мешканець Жовкви Михайло Коляда.

Уляна ЛАЩІВСЬКА.