Головна Політика Делегація із Львівщини перебуває із торговельною місією у Північній Македонії

Делегація із Львівщини перебуває із торговельною місією у Північній Македонії

173
0

Вчора розпочалася офіційна торговельна місія Львівської області до м. Скоп’є, Республіка Північна Македонія. Офіційну делегацію очолив заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний, супроводжує -Посол України в Республіці Північна Македонія Наталія Задоржнюк.

У перший день представники області зустрілися із керівником міжпарламентської «групи дружби» між Україною та РПМ у Собранії, Республіка Північна Македонія, Йованом Мітреським та керівником Торгово-промислової палати Республіки Північна Македонія Антонієм Пешевем.

Під час зустрічі у Собранії Йован Мітреський наголосив на успішному розвитку українсько-македонських відносин. Відтак, обговорили перспективні напрямки у культурній та туристичній співпраці, а також обумовлені майбутні зміни в Угоді про вільну торгівлю між Республікою Північна Македонія та Україною. Окрім цього, погодили у перспективі офіційний візит делегації Північної Македонії до Львівської області.

Своєю чергою, у межах зустрічі з керівництвом ТПП Республіки Північна Македонія обговорили питання активізації двостороннього торговельно-економічного співробітництва між Львівщиною та регіонами Республіки Північна Македонія, розширення напрямів співпраці, передусім у сферах торгівлі, підприємництва та медичного туризму. Також закцентували на створенні прямого авіасполучення між Львовом та Скоп’є, що відкриває можливості для розширення співпраці, особливо в аграрному секторі та туризмі – двох галузях, які мають найбільший потенціал у розвитку двосторонніх відносин.

Посол України в РМП Наталія Задорожнюк зазначила, що цього року відбулося засідання Македонсько-української економічної комісії та підписано низку угод між двома країнами, що також несе неабияку цінність для  нарощення міжнародних економічних відносин між країнами.

Після офіційної частини відбулися В2В зустрічі між представниками бізнесу Львівщини та Північної Македонії.

Нагадаємо, що офіційна торговельна місія організована Сектором з питань підтримки експорту, департаменту економічної політики Львівської ОДА та триватиме у період з 2 по 3 грудня 2021 року. Візит українських підприємців до м. Скоп’є спрямований на активізацію двостороннього торговельно-економічного співробітництва між Львівщиною та Республікою Північна Македонія.

Делегація із Львівщини перебуває із торговельною місією у Північній Македонії Делегація із Львівщини перебуває із торговельною місією у Північній Македонії Делегація із Львівщини перебуває із торговельною місією у Північній Македонії Делегація із Львівщини перебуває із торговельною місією у Північній Македонії Делегація із Львівщини перебуває із торговельною місією у Північній Македонії