Головна Політика Депутати Жовківської райради розглянули ряд важливих питань

Депутати Жовківської райради розглянули ряд важливих питань

151
0

У середу, 23 травня, на засіданні з питань охорони здоров’я та соціального захисту депутати розглянули ряд важливих питань.

Зокрема, з блоку медицини:
– підтримали депутатське звернення щодо відновлення роботи аптеки в с.Куровичі Золочівського району;
– проголосували та скерували на розгляд колегам з бюджетної комісії звернення мешканки з Кам’янка-Бузького району щодо придбання дороговартісного апарату для лікування сина;
– підтримали звернення мешканки м.Борислав, котра є учасником війни, щодо виплати компенсації за придбані медикаменти та стаціонарне лікування;
– розглянули та підтримали лист ДУ «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» щодо прийняття Обласної цільової соціальної програми.
Щодо соціального захисту: традиційно погодили надання одноразової виплати родині загиблого учасника бойових дій на сході України.
Також підтримали пропозицію департаменту соцзахисту щодо призначення та виплати доплат до пенсій батькам та дружинам Героїв Небесної Сотні відповідно до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018-2020 роки.
Проголосували за пропозицію ЛОДА щодо внесення змін до Положення про комісію з визнання бійців-добровольців АТО та Порядку визнання бійців-добровольців АТО.