Головна Політика До Дня Незалежності України благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр...

До Дня Незалежності України благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення та Українська молодіжна правнича асамблея проводять ІІІ Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?». «До участі у конкурсі запрошуємо дітей віком від 4 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу. Конкурс проводиться за двома категоріями: малюнок та фотографія. Авторами конкурсних робіт можуть бути виключно учасники конкурсу. У категорії «Малюнок» індивідуальна конкурсна робота на обрану тематику подається в одній із чотирьох вікових номінацій, у категорії «Фотографія» конкурсна робота може бути як індивідуальною, так і колективною. Учасник конкурсу та його представник гарантують, що конкурсні роботи є автентичними, раніше не брали участі в інших конкурсах, не порушують авторські права інших осіб. Прийом конкурсних робіт триває з 1 серпня до 24 серпня 2023 року включно», – повідомляють організатори. Подати заявку і дізнатися умови конкурсу можна за ПОСИЛАННЯМ. У 2020 – 2021 роках конкурс «Що для мене Україна?» зібрав 17 102 роботи від 9 596 учасників. Роботи надходили зі всіх куточків України та багатьох інших країн. Малюнок однієї з переможниць конкурсу 2021 року став макетом для поштової марки «Українська мрія», випущеної Укрпоштою у 2022 році.

47
0

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький поінформував про основні події в області за минулу добу.

«Сьогодні о 09:50 оголошували повітряну тривогу. Повітряні сили ЗСУ повідомили про пуски ракет. У столиці повідомили про вибухи. Львівщину небезпека оминула. Дякуємо нашим захисникам і захисницям в усіх областях!», – наголосив очільник Львівщини.

Упродовж другого кварталу 2023 року в нашій області кількість місць, де надають адмінпослуги, збільшилася на понад 20%. Це один з пріоритетів в межах Регіональної програми інформатизації «Цифрова Львівщина» на 2022-2024 роки. Загалом за пів року мешканці Львівщини отримали більше ніж 450 тисяч адміністративних послуг. Детальніше за посиланням.

«Обладнання для харчоблоків опорних закладів Івано-Франківської громади Яворівського району придбав відділ освіти, культури, молоді та спорту Івано-Франківськоï селищноï ради за сприяння UNICEF», – розповів Максим Козицький.

У Центрах ветеранського розвитку наступного тижня стартує навчання помічників ветеранів, яке триватиме упродовж трьох тижнів. Ще є можливість подати заявку на участь у відборі кандидатів для роботи помічником ветерана в межах пілотного проєкту Мінветеранів.

Автори-фізики зі Львівщини за підтримки Департамент освіти і науки Львівської ОДА розробили програму підручника для закладів загальної середньої освіти. Програму розглянув Інститут модернізації змісту освіти, а Міністерство освіти і науки України надало їй гриф «Рекомендовано МОН України».

У Дрогобицькій, Бродівській, Сокальській та Червоноградській громадах запрацюють сучасні STEM-центри. Це Будинки, які будуть центрами технічної творчості. Докладніше тут.

«Стебницька гімназія №6 отримає сучасну інтерактивну мультимедійну дошку для проведення уроків та демонстрацій презентації. Мультимедійну дошку передадуть з балансу Інституту міста Дрогобича відповідно до рішення Дрогобицької міської ради на сесії.», – поінформував начальник Львівської ОВА

102 підприємці Львівщини отримають фінансову підтримку з обласного бюджету в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області. Напрями, на які скерують кошти – тут.

Департамент економічної політики Львівської ОДА оновлює Експортний каталог Львівщини. Це додаткова платформа для промоції бізнесу серед нових партнерів і клієнтів, а також, щоб створити можливості для виходу на нові зовнішні ринки збуту. Як подати підприємство у каталог читайте за посиланням.

Громади Львівщини можуть взяти участь у конкурсі зі створення спільних комунальних підприємств від «U-LEAD з Європою». Учасники навчаться створювати спільні комунальні підприємства для розвитку своїх громад. Прийматимуть заявки до 18 серпня. Детальніше.

У селі Давидів продовжують реконструкцію каналізаційних очисних споруд. Готовність проєкту – 20%. Завершити роботи запланували до кінця року.

«4 бойлери для забезпечення умов проживання ВПО отримала Городоцька громада від Міжнародної організації із міграції «МОМ», – резюмував Максим Козицький.