Головна Політика Допомога дітям з урахуванням травми: у двох районах Львівщини провели навчання від...

Допомога дітям з урахуванням травми: у двох районах Львівщини провели навчання від БФ «Нові горизонти для дітей Україна»

12
0

Такими навчаннями планують охопити усі райони області.

«Допомога дітям з урахуванням травми» – саме на таку тему відбулися два навчальні тренінги для працівників служб у справах дітей  та фахівців соціальної сфери у Червоноградському та Золочівському районах» минулого тижня.

Як розповів начальник Служби у справах дітей Львівської ОВА Володимир Лис, до кінця року відповідні навчання планують провести у всіх районах Львівської області.

«В умовах повномасштабної війни ця тема, як ніколи, є актуальною і болючою для кожного. Адже травма може змінити сутність дитини і розвиток мозку. Тому так важливо вчасно виявити проблему та подбати про ментальне здоров’я дітей», – наголосив Володимир Лис.

В межах зустрічі говорили:

  • про важливі навички, які необхідні для компетентної роботи з травмами;
  • як спланувати розвиток дитини з 5 пунктів;
  • про сенсорно-грамотне виховання дитини;
  • як викликати прихильність дитини;
  • розуміння впливу травм та вплив травм на розвиток дитини;
  • як усвідомити вплив психологічної травми у дитини;
  • як розпізнати ознаки та симптоми на травму»
  • як протидіяти повторній травматизації.

Спікерами тренінгу, метою якого є збереження ментального здоров’я дітей, виступили засновниця благодійної організації «Благодійний Фонд «Нові горизонти для дітей Україна», клінічна психологиня, докторка Шеррі Лінн Макклюрг та заступниця директорки благодійної організації, психологиня Вілліс Стефані Сюзетт.

Заходи відбулися з ініціативи «Благодійного Фонду «Нові горизонти для дітей Україна», Служби у справах дітей Львівської ОВА та за сприяння Червоноградської і Золочівської районнних військових адміністрацій.

Нагадаємо, днями на Львівщині відбулися навчання «Реінтеграція дітей, що виховуються у будинку дитини, у сімейне середовище».