Головна Політика Дві громади та три обласні установи Львівщини отримали «Школярики»

Дві громади та три обласні установи Львівщини отримали «Школярики»

75
0

Куликівська та Буська територіальні громади, обласні комунальні установи – навчально-реабілітаційні центри «Мрія» і «Світанок, а також Винниківський науковий ліцей у понеділок, 1 травня, отримали ключі від нових шкільних автобусів.

Це остання партія із 126 «Школяриків», закуплених за контактом 2022 року коштом обласного бюджету та освітньої субвенції з держбюджету (143 млн грн) і за співфінансування територіальних громад (160 млн грн).

«Крім Куликівської та Буської громад, новий шкільний транспорт отримали також три обласні установи, які працюють із дітьми. Це дозволить організовувати комфортний доїзд вихованців до закладів культури, наприклад, музеїв чи бібліотек, що сприятиме всебічному розвитку дітей.

Маючи державну субвенцію, за умови співфінансування з обласного та місцевого бюджетів до кінця 2023 року плануємо передати громадам ще приблизно 80 шкільних автобусів», – поінформував заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Із початку повномасштабної війни громади передавали «Школярики» на потреби ЗСУ, ще частина автобусів потребує заміни через тривалий термін експлуатації.