Головна Політика Дві загрози ракетних ударів: головне за добу на Львівщині

Дві загрози ракетних ударів: головне за добу на Львівщині

117
0

Сирена сповіщала про повітряну тривогу в області:

  • 17 жовтня о 09:22 була загроза удару ракетами «Кинжал».
  • 17 жовтня о 12:52 була небезпека повітряно-ракетного удару зі сторони Каспійського моря.

Про це у ранковому зведенні за добу, що минула (від 09:00 17 жовтня до 09:00 18 жовтня), повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Він додав, що загрози не справдилися і закликав жителів області задуматись, за якими джерелами інформації у соцмережах та телеграмі варто стежити.

«Учора поширювали багато неправдивих повідомлень про вибухи на Львівщині. Коли я офіційно спростував цю інформацію, більшість джерел – просто видалили свої повідомлення, і лише одиниці зізналися, що поширили фейк», – наголосив очільник Львівщини.

УВАГА! Сьогодні, 18 жовтня, о 08:22 пролунала сирена через загрозу ракетного удару зі східного напрямку. Небезпека ще триває, перебувайте у безпечному місці до сигналу про відбій!!!

З важливих події за минулу добу на Львівщині:

  • Двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 147 людей.
  • До Перемишля зі Львівщини вирушили 550 осіб.
  • Через пункти пропуску у Львівській області з України виїхали 17 тисяч 129 людей. На в’їзд оформили 17 тисяч 58 українців.
  • Поліція області опрацювала 1293 звернення щодо підозрілих осіб та об‘єктів.
  • Заклади обласного рівня від початку року отримали понад 823 мільйони гривень власних надходжень. З них 669 мільйонів – надходження благодійних внесків, грантів і дарунків. Сума власних надходжень утричі більша порівняно з аналогічним періодом минулого року. Яка ситуація у розрізі галузей, читайте тут: https://cutt.ly/aBLu9nV