Головна Політика «¡Estamos juntos! / Ми разом!» – у Львові погасили марку дружби між...

«¡Estamos juntos! / Ми разом!» – у Львові погасили марку дружби між Україною та Королівством Іспанії

185
0

Спецпогашення марки, відбулося символічно 12 жовтня, у святковий для іспанського народу національний День Іспанського Королівства. Міжнародну поштову марку «¡Estamos juntos! / Ми разом!», тиражем 1000 екземплярів, на замовлення виготовила «Укрпошта».

Церемонію погашення провели Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Іспанія в Україні Рікардо Лопес-Аранді Хагу, голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, директор Львівської дирекції АТ «Укрпошта» Євгеній Савчук та ініціатор виготовлення такої марки — громадський діяч Юрій Котик.

«Зрозуміло, що Україна зараз у нелегкій боротьбі стоїть на сторожі цінностей усього світу», – наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Іспанії. Він також запевнив, що іспанський народ, разом із народами інших європейських країн будуть довго і надійно допомагати відновити Україну, розвивати та відбудовувати.

«Ви захищаєте спільне – наше з вами майбутнє, демократію. Тому ми з вами разом у цій боротьбі, ми підтримуємо Україну. Марка, погашена сьогодні символізує тривалу міцну дружбу і підтримку України Королівством Іспанії», – підсумував дипломат.

Вранці 12 жовтня голова Львівської обласної ради Ірина Гримак зустрілася із Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Іспанія в Україні Рікардо Лопес-Аранді Хагу. Вона привітала іспанський народ із державним святом, побажала стабільності та розвитку, а також подякувала за допомогу Україні. Сторони домовилися про поглиблення міжнародної співпраці у сферах освіти, медицини та культури. Ірина Гримак запросила іспанських підприємців інвестувати у громади Львівщини, а дипломатів – у перспективі відкрити представництво Королівства Іспанії у Львові.