Головна Політика Евакуаційні потяги, передача мобільного госпіталю: як минула доба на Львівщині

Евакуаційні потяги, передача мобільного госпіталю: як минула доба на Львівщині

146
0

Напередодні на Львівщину двома евакуаційними потягами до нас прибули ще 130 людей. Сповіщень про повітряну тривогу не було.

Чотирма поїздами зі Львівської області у Перемишль вирушили 510 осіб. На всіх переходах у Львівській області на виїзд за добу оформили 19 тисяч 568 людей. На в‘їзд – 15 тисяч 920. З них українців – 14 тисяч 824.

Командуванню Медичних Сил ЗСУ зі Львова передали унікальний мобільний госпіталь для порятунку поранених військовослужбовців. Детальніше про мобільний госпіталь читайте за посиланням.

«Він допомагатиме нашим лікарям рятувати життя бійців на фронті. Нагадаю, створили госпіталь німецькі інженери та лікарі, багато з яких є вихідцями з України, у співпраці з ГО «Інноваційний фонд». Розробником та головним мотором цього проєкту у Німеччині був лікар Віталій Багіров, координував проєкт на всіх етапах Ярослав Кашуба. Вартість шпиталю – 150 тисяч євро. Донатили на нього як українці в Німеччині, так і німці. Шпиталь не має аналогів ні в Україні, ні в світі», –  наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Учора на Львівщині запрацював Консультаційний центр Омбудсмена з прав людини. Він розташовується у Львівській ОВА. У центр можна звернутись щодо пошуку зниклих безвісти дітей, повернення дітей, яких примусово вивезли на територію росії чи білорусі, повернення дітей, яких під час воєнного стану вивіз один із батьків, а також щодо соціальних і юридичних питань.

Станом на зараз у Львівській області мобільні оператори задіяли усі ресурси, які у них були, щоб мобільний зв’язок працював безперебійно, але цього не достатньо. Якщо у вас є можливість в різний спосіб допомогти у вирішенні цієї проблеми, переходьте за посиланням та заповнюйте гугл-форму: https://bit.ly/3iDLP5F