Головна Політика Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький привітав усіх українських морських піхотинців

Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький привітав усіх українських морських піхотинців

84
0

Сьогодні відзначаємо День морських піхотинців та дякуємо усім морпіхам за захист України в морі, на суші та в небі. За боротьбу, яку вони вже восьмий рік ведуть з російським агресором.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Вірний завжди!» – гасло морських піхотинців, яке вони постійно доводять своїми діями: і коли до останнього трималися у Криму, і на острові Зміїний, і на «Азовсталі». Дякуємо за мужність та жертовність заради незалежності нашої держави. Пам’ятаємо усіх Героїв, які поклали життя, щоб стримати наступ ворога. Повернемо усіх, хто потрапив у полон. Помстимось за кожного оборонця та відіб’ємо кожен клаптик своєї землі. Слава морським піхотинцям! Слава Збройним силам України!», – наголосив очільник області.

Нагадаємо, святкування Дня морської піхоти України відбувається 23 травня кожного року, адже саме в цей день 1918 року гетьман Скоропадський видав указ України по Морському відомству «Про початок формування бригади морської піхоти у складі трьох полків для несення служби».