Головна Політика Ключове за добу на Львівщині: за рішенням «Укренерго» планові відключення застосовують надалі

Ключове за добу на Львівщині: за рішенням «Укренерго» планові відключення застосовують надалі

170
0

За добу, що минула у Львівській області сповіщень про повітряну тривогу не було.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

“Доба минула в області без повітряних тривог. Дякуємо за це нашим захисникам на всіх фронтах”, – зазначив очільник Львівщини.

Також він поінформував, що на Львівщині сьогодні, як і в усіх областях, знову триватимуть планові (погодинні) відключення електроенергії.

“За розпорядженням диспетчера «Укренерго» можуть збільшити потужність, яку необхідно вимкнути, аби збалансувати енергосистему країни. Якщо одночасно застосовують всі три черги відключень, це не дає можливості дотримуватися графіка. Час виключення або включення можуть змінити, зважаючи на необхідність доїзду оперативних бригад до енергооб’єктів для проведення перемикань. Під час повітряної тривоги фахівці, які заживлюють область, не можуть перебувати на енергооб’єктах, адже їх може атакувати ворог. Це теж впливає на термін відсутності електроенергії. Якщо не обмежувати електропостачання за рішенням «Укренерго», це може призвести до розбалансування енергосистеми і так званого «блекауту». Тоді електропостачання зникне в усіх і на його відновлення можуть піти тижні та навіть місяці”, – повідомив Максим Козицький.

Дізнатися, чому у вас нема електроенергії, можна на сайті Львівобленерго у розділі «Чому немає світла».

Також можна зареєструватись у Viber/Telegram боті Львівобленерго.

Або подзвоніть у кол-центр:

  • 0800-30-15-68
  • 067-333-15-68
  • 050-460-15-68
  • 093-170-15-68
  • 093-170-15-68

Очільник Львівщини також повідомив, що перші фури, які Львівщина відправила з гуманітарною допомогою у деокуповану Херсонську область, уже виконали свою місію. Місцевим жителям роздали продукти, пристосування для обігріву та інші речі, яких люди потребують, зважаючи на те, що ворог, коли тікав, майже повністю знищив водну, газову та дорожню інфраструктуру.

“Крім того, Херсонщина отримає з обласного бюджету Львівщини субвенцію на відновлення пошкодженої інфраструктури. Йдеться про 10 мільйонів гривень. Закликаємо усі області та ОТГ долучатися до надання фінансової і гуманітарної допомоги Херсону. Докладніше з а посиланням“, – зазначив Максим Козицький.

Також минулої доби двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 78 людей, а до Перемишля зі Львівщини чотирма потягами вирушили 523 особи.

“Через пункти пропуску у Львівській області з України за добу виїхали 16 тисяч 621 людина. На в’їзд оформили 15 тисяч 124 особи, з них українців – 14 тисяч 166”, – уточнив Максим Козицький.

Поліція області опрацювала 1339 звернень щодо підозрілих осіб та об‘єктів.

“Проїзд державними та місцевими дорогами Львівщини забезпечений”, – додав очільник Львівщини.