Головна Політика Ключове за добу: понад сто одиниць техніки розчищали дороги Львівщини цієї ночі

Ключове за добу: понад сто одиниць техніки розчищали дороги Львівщини цієї ночі

98
0

За добу, що минула у Львівській області сповіщень про повітряну тривогу не було.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Загроз повітряно-ракетних ударів в області не виникало. Дякуємо за це нашим захисникам на всіх фронтах», – зазначив очільник Львівщини.

Також минулої доби двома евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 52 людини. До Перемишля з нашої області чотирма потягами вирушили 1020 осіб.

«Вночі 121 одиниця спецтехніки очищала дороги державного та місцевого значення у Львівській області. Для посипання використали понад 1700 тонн суміші. Якщо у вас є інформація про нерозчищені дороги державного або місцевого значення на Львівщині, телефонуйте: 112», – поінформував Максим Козицький.

Він додав, що у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі перебуває турецький хірург Хакан Агір. Лише за перший день свого візиту він проконсультував приблизно 50 родин зі Львівщини та інших областей. Також проведе 9 об’ємних оперативних втручань. Далі лікар планує поїхати у Харків та Дніпро, щоб консультувати та оперувати пацієнтів там.

На Львівщині у Самборі працює «Банк Одягу», куди усі охочі можуть принести одяг. Люди з числа ВПО, а також місцеві жителі в складних життєвих обставинах, особи з інвалідністю, самотні люди, багатодітні сім’ї, близькі воїнів можуть взяти необхідні речі. Якщо ви готові поділитися речима, подбайте, будь ласка, щоб вони були у доброму стані. «Банк Одягу» організувала Самбірська районна організація Товариства Червоного Хреста України. Приймають одяг у будні з 10:00 до 15:00. Видають – у понеділок з 14:00 до 17:00, середу та п’ятницю з 10:00 до 13:00. Адреса: Самбір, вул. Мазепи, 8; кабінет 3 (І поверх), кабінет 54 (4 поверх).

«Наші польські друзі з Wielka Orkiestra świątecznej pomocy передали Шегинівській громаді Яворівського району спеціальний пожежний автомобіль Star 244 з гміни Свідниця. Благодійники відремонтували автомобіль та доставили у громаду. Машину буде використовувати добровільна пожежна команда, яку невдовзі тут створять», – зазначив Максим Козицький.

Також напередодні Самбірська центральна лікарня отримала два апарати електрокардіографії, один апарат штучної вентиляції легень та 25 ліжок для хворих. Таку допомогу надали за сприяння благодійного фонду сім’ї Доскіч, іспанських та німецьких партнерів.

«Зі львівського гуманітарного штабу на вулиці Коперника для Новояворівської громади передали засоби для безперебійної роботи установ під час тривалої відсутності електроенергії – 3 генератори, нагрівач повітря, паливні баки, мастила та подовжувачі. Шведська організація Lions of Sweden забезпечила заклади освіти Стрийського району 27 генераторами потужністю 5 кВт. 6 пристроїв передали Славській громаді, 21 – Козівській. Дякую усім людям доброї волі, усім партнерам, українським та іноземним організаціям, які ні на мить не зупиняють своєї роботи та щодня разом із нами. До перемоги!», – наголосив Максим Козицький.