Головна Політика Ключове за добу: ще десяток громад Львівщини отримали нові шкільні автобуси

Ключове за добу: ще десяток громад Львівщини отримали нові шкільні автобуси

72
0

За добу, що минула у Львівській області сповіщень про повітряну тривогу не було.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Загроз повітряно-ракетних ударів в області не виникало. Дякуємо за це нашим захисникам на всіх фронтах», – зазначив очільник Львівщини.

Також минулої доби евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибула ще 61 людина, а до Перемишля зі Львівщини потягами вирушили 1213 осіб.

«У селі Довге Стрийського району на фасаді школи відкрили пам’ятні дошки новітнім Героям. Олег Пекар – старший солдат, загинув у танковому бою за Миколаїв 13 березня 2022 року. Ярослав Левицький – молодший сержант, загинув біля села Кузьмине Луганської області 27 січня 2023 року. Вічна пам’ять нашим землякам!», – наголосив Максим Козицький.

Сьогодні передали 10 «школяриків» Великолюбінській, Куликівській, Жовтанецькій, Щирецькій, Буській, Ралівській, Гніздичівській, Козівській, Миколаївській та Белзькій громадам. Автобуси придбали за кошти обласного бюджету та співфінансування громад.

«У Яворівській центральній районній лікарні запрацював новий біохімічний аналізатор. Завдяки пристрою можна швидко отримати точні біохімічні показники крові для діагностики та контролю хронічних захворювань. Придбали апарат коштом міського бюджету», – зазначив Максим Козицький.