Головна Політика Ключове за добу: в Львівській області була загроза ракетного удару з території...

Ключове за добу: в Львівській області була загроза ракетного удару з території Білорусі

72
0

За добу, що минула, на Львівщині один раз звучало сповіщення про повітряну тривогу через дії ворога.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

“Учора о 13:00 сирени повідомили про загрозу удару крилатими ракетами з території Білорусі. Небезпека не справдилася. У нашій області спокійно. Сьогодні о 09:13 сирени знову сповістили про повітряну тривогу. Станом на цю годину вона ще триває”, – зазначив очільник Львівщини.

У Золочівському районі, де напередодні впала російська ракета, загинуло 5 людей та зазнали руйнувань 22 домогосподарства, на допомогу місцевим жителям прийшли партнери Консультативно-координаційні центри, які з ініціативи Львівської ОВА та у співпраці з партнерами безкоштовно допомагають вразливим категоріям населення.

“Благодійний фонд «Рокада» надав екстрені пакети первинної допомоги при руйнуванні житла. Французька організація ACTED запропонувала матеріальну допомогу родичам загиблих, а також тим людям, чиє житло пошкоджене. Номер ККЦ у Золочеві: 067 471 03 29. ККЦ функціонують у всіх районах нашої області. Щоб отримати допомогу, люди, які перебувають у складних життєвих обставинах, мають заповнити анкету“, – поінформував Максим Козицький.

Також минулої доби евакуаційними потягами на Львівщину за добу прибули ще 55 людей, а до Перемишля з нашої області вирушили 892 особи.

“Львівська обласна клінічна лікарня отримала портативний ультразвуковий апарат та апарат високочастотний електрохірургічний, витратні матеріали, медикаменти і медичний одяг від благодійного фонду ZDOROVI та «Nova Ukraine». Допомогу отримали пологове й гінекологічне відділення”, – додав очільник Львівщини.