Головна Політика Ключове за добу: в Львівській області тричі лунав сигнал тривоги через ворожу...

Ключове за добу: в Львівській області тричі лунав сигнал тривоги через ворожу авіацію

38
0

За добу, що минула, на Львівщині три рази звучало сповіщення про повітряну тривогу через дії ворога.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

“Сирени тричі сповіщали про повітряну тривогу – 7 березня о 10:32, 12:23 та 14:10. В усіх випадках була загроза удару крилатими ракетами з території poсiї. Небезпека не справдилась. На Львівщині – спокійно”, – зазначив очільник області.

Також минулої доби евакуаційними потягами за добу до нас прибули ще 62 людини, а до Перемишля з нашої області вирушили 995 осіб.

“П’ятеро наших земляків повернулися додому в результаті обміну полоненими, який відбувся учора. Усі військові – з Червоноградського району. Вони виконували бойові завдання під Маріуполем. З поверненням, Герої! Швидкої реабілітації! Чекаємо на повернення усіх наших захисників і захисниць”, – наголосив Максим Козицький.

У Городоцьку громаду з міста Варена (Литва) передали шкільний автобус, три генератори та медикаменти. Цю допомогу розподілили на різні потреби громади: «школярик» – для організації культурних та спортивних заходів, генератори – центру «Спорт для всіх», Угрівському НВК та закладу дошкільної освіти №2 «Калинонька», медикаменти – Городоцькій центральній лікарні.