Головна Політика Ключове за добу: в одному з ліцеїв Львівщини в межах благодійного ярмарку...

Ключове за добу: в одному з ліцеїв Львівщини в межах благодійного ярмарку зібрали близько 290 тисяч гривень для ЗСУ

83
0

За добу, що минула у Львівській області сповіщень про повітряну тривогу не було.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Загроз повітряно-ракетних ударів в області не виникало. Дякуємо за це нашим захисникам на всіх фронтах», – зазначив очільник Львівщини.

Він також розповів, що у Лапаївському ліцеї імені Героя України Георгія Кірпи, що у Львівському районі, школярі й вчителі організували благодійний ярмарок під час якого зібрали близько 290 тисяч гривень. За ці кошти придбають автомобіль та тепловізор для наших воїнів.

«Тисячі прочан з різних областей України молились за наших оборонців та перемогу у війні під час щорічної прощі у Грушеві на Дрогобиччині», – поінформував Максим Козицький.

У Яворівському районі на території Івано-Франківської громади відбулася веломандрівка під гаслом «Крутимо кілометри заради перемоги України». Учасники події подолали маршрут від Жовкви до відпочинкового осередку Яворівського національного парку у селі Верещиця та проїхали українською частиною центрального велосипедного маршруту «Розточчя». Його протяжність – майже 45 км. Облаштований в межах міжнародного проєкту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони». Захід відбувся під патронатом Управління туризму та курортів Львівської ОДА, Львівської обласної федерації велосипедного спорту і Яворівського національного природного парку, за сприяння Жовківської та Івано-Франківської ОТГ, а також за участі польських колег.

«Для закладів освіти Белзької громади Червоноградського району організація Lions Clubs International передала 14 генераторів», – резюмував Максим Козицький.