Головна Політика Максим Козицький закликає мешканців Львівщини дотримуватися карантину

Максим Козицький закликає мешканців Львівщини дотримуватися карантину

243
0

Сьогодні, 22 березня, відбулась селекторна нарада під керівництвом Президента України Володимира Зеленського та за участі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо питань стану впровадження заходів, спрямованих на протидію та поширенню коронавірусу на території країни.

Участь від Львівщини онлайн взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, а також керівники міст обласного значення.

Президент Володимир Зеленський заявив, що не виключає запровадження надзвичайного стану на всій території України, якщо того вимагатиме епідеміологічна ситуація. Окрім того, Глава Держави наголосив, що кожна область отримає допомогу з Китаю у рівній кількості.

Денис Шмигаль повідомив учасників наради про співпрацю України з міжнародними партнерами з метою залучення додаткових технічних засобів, засобів індивідуального захисту медичних працівників.

Також  Прем’єр наголосив на важливості недопущення корупції та зловживань при закупівлі обладнання та засобів захисту, залученні коштів з метою функціонування об’єктів критичної інфраструктури.

У свою чергу Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, наголосив на недопустимості експорту засобів індивідуального захисту.

У межах заходу присутні розглянули питання дотримання у регіонах карантину. На самоізоляції кожного громадянина України, який повернувся із-за кордону,  акцентує заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

“Львівщина готова до будь-яких викликів. Ми готові протистояти вірусу, проте у цій війні нам потрібна і допомога людей – їх свідоме дотримання карантину, уважне ставлення до свого здоров`я та чесне виконання усіх настанов лікарів та МОЗ”, – вкотре акцентує увагу мешканців на важливості дотримання карантину Максим Козицький.

Голова Львівської обласної державної адміністрації наголошує: “Зараз не час для політичних чвар чи суперечок. Найголовніше, що може бути для нас сьогодні – життя та здоров’я кожного мешканця нашої країни”.

Нагадаємо, що на Львівщині виділили додаткові кошти на премії та доплати медикам, які працюють на передовій із коронавірусом. Відповідне розпорядження було підписане 19 березня.

Відтак, на премії лікарям та медичному персоналу з обласного бюджету профінансовано 20 млн грн. Їх отримають медичні працівники чотирьох закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування. Це Львівська обласна інфекційна лікарня, Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи, Львівський регіональний фтизіо-пульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр, Львівський обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф.

Окрім премій, понад 22 млн грн з обласного бюджету сьогодні скеровано на закупівлю обладнання та засобів захисту для лікарень та медиків.

“Постійно наголошую, що найгірший вірус – це паніка. Саме в паніці найкраще поширюються фейки і провокації. Прошу усіх мешканців Львівщини дотримуватись особистої і інформаційної гігієни. Львівська ОДА день і ніч робить все можливе. Наш головний пріоритет – люди, їх життя і здоров`я. Лікарні Львівщини активно забезпечуються новими апаратами ШВЛ, засобами захисту, необхідними медикаментами. Також тримається під контролем і продовольче забезпечення області”, – наголошує Максим Козицький.

“Ми звернулися також за допомогою до місцевих підприємців. Ми дякуємо усім небайдужим представникам бізнесу, які відгукнулися та долучаються до закупівлі необхідних засобів індивідуального захисту та іншого медичного обладнання, які вкрай необхідні медичним установам. Працюємо далі”, – додає голова Львівської ОДА.