Головна Політика Маркіян Мальський зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні

Маркіян Мальський зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні

89
0

Сьогодні, 18 липня, голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні Едуардом Хуксом. Зустріч відбулася у зв’язку із завершенням каденції Едуарда Хукса та з метою обговорення перспектив двостороннього співробітництва.

У межах зустрічі Едуард Хукс відзначив демократичність проведення президентських виборів в Україні та висловив сподівання, що парламентські вибори теж відбудуться на високому рівні.

Зі свого боку, очільник області поінформував присутніх про підготовку до позачергових виборів до Верховної Ради України та запевнив, що влада зацікавлена у максимальному рівні прозорості проведення виборчого процесу.

«Населення України під час президентських виборів продемонструвало високий рівень політичної культури та свідомості. На виборах до Верховної Ради України будуть присутні іноземні спостерігачі, що дозволить забезпечити прозорість цього процесу. Львів завжди був регіоном високої політичної свідомості», – зазначив Маркіян Мальський.

Також Маркіян Мальський наголосив, що Революція Гідності за кількістю жертв стала трагічною сторінкою історії, проте завдяки їй в Україні постало громадянське суспільство, волонтерський рух, відбулись процеси, які змінили свідомість суспільства.

«Сьогодні ми маємо свідому громадськість, яка контролює, чи країна рухається в правильному напрямку», – зазначив він.

Серед пріоритетів своєї діяльності голова Львівської ОДА окреслив боротьбу з корупцією, яка дозволить залучити інвестиції в регіон та відкрите міжнародне бізнес-партнерство. Також він відзначив високий рівень вищої освіти на Львівщині та наголосив на важливості визнання дипломів випускників українських закладів вищої освіти за кордоном.

«Сьогодні Львівщина – це сприятливе місце для бізнесу. Багато українських компаній хотіли б мати іноземного партнера. Зараз надзвичайно популярною є така форма співпраці як аутсорсинг. Це розширює простір для розвитку, сприяє створенню нових робочих місць, що, у свою чергу, допомагає долати таке негативне явище як трудова міграція», – додав Маркіян Мальський.

Також, учасники зустрічі поспілкувались про напрями співробітництва.

«Бізнес Нідерландів віддавна присутній на теренах Львівщини. Це, передовсім, – сфера агробізнесу», – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні Едуард Хукс.

Окрім агробізнесу, сторони виділили такі напрями співпраці як: переробка сміття, водоочистка та водовідведення, альтернативна та відновлювальна енергетика, зокрема з використанням біомаси. Також область продовжуватиме співробітництво з Нідерландами у напрямі обміну студентами та викладачами, активізуватиме контакти у сфері туризму.

Зазначимо, що Едуард Хукс перебуває на посаді Посла Королівства Нідерландів в Україні з січня 2018 року.