Головна Політика Масово й активно

Масово й активно

297
0

Фестиваль у Зашкові з нагоди 126-ї річниці від дня народження Євгена Коновальця став місцем святкування різних політичних сил молодої генерації. На фоні великого представництва найбільш чисельно виглядав Народний Рух України. Жовті прапори з написом «Молодий Народний Рух» заполонили значну частину підніжжя гори Берекавиці.

Завітали сюди і керівники районних організацій області на чолі з новообраним головою, депутатом Верховної Ради Віктором Кривенком. Товариство йому склали рухівці — народний депутат України Павло Кишкар, заступник голови Андрій Корнат, приєднався до них боєць батальйону ОУН у складі АТО Борис Гуменюк.

У тісному колі лунала цікава, конструктивна розмова, зокрема, своїми наставницькими словами поділився з молоддю та відповів на їх чисельні запитання Віктор Кривенко (на світлині). А потім усі посмакували кулішем, який приготував знаний козак-кухар. Фотокамера зафіксувала дружню зустріч голови Жовківської РО НРУ Віктора Марушка з Андрієм Корнатом і Борисом Гуменюком (зліва направо).

Присутність керівників районної організації НРУ сприяла проведенню політради, на якій було обговорено проблемні питання сьогодення і перспективи розвитку.

Учасники фестивалю засвідчили високу організацію заходу, що спонукала набратись маси позитивних емоцій та незабутніх вражень.

Наш кореспондент.