Головна Політика Молодіжна рада при Львівській ОВА та Молодіжна рада Дніпра розпочали офіційну співпрацю

Молодіжна рада при Львівській ОВА та Молодіжна рада Дніпра розпочали офіційну співпрацю

39
0

Підписаний меморандум між Молодіжними радами Львівської ОВА та Дніпра передбачає спільну реалізацію проєктів для розвитку молодіжної політики у сферах професійної діяльності.

Голова Молодіжної ради при Львівській ОДА Богдан Талатура та голова Молодіжної ради Дніпра Дарʼя Бичишина підписали офіційний меморандум про співпрацю. Він передбачає спільну реалізацію проєктів для розвитку молодіжної політики у сферах професійної діяльності.

«Підписання цього меморандуму знаменує собою не лише формальне закріплення партнерства, але й чіткий намір спільними зусиллями розвивати молодіжну політику України. Впевнений, що наше партнерство стане ще міцнішим, а співпраця – більш плідною. Разом ми зможемо зробити значний внесок у розвиток молодіжної політики та створити сприятливі умови для реалізації потенціалу молоді України», – зазначає Богдан Талатура

«Дуже цікаво було почути досвід роботи в молодіжній сфері наших колег з Дніпра, їхня молодіжна рада є найдосвідченішою в Україні, оскільки працює вже понад 20 років. Без сумніву, ми запозичимо цікаві ініціативи і будемо їх поширювати на Львівщині. З нетерпінням очікую перші спільні проекти, які будуть нами організовані», – доповнив радник Начальника ЛОВА Андрій Панасюк.

За ініціативи Молодіжної ради Дніпра, наприкінці зустрічі члени Молодіжних рад підписали прапори України.

«Цей прапор стане символом нашої єдності, співпраці та спільних прагнень. Він буде нагадувати нам про те, що об’єднавшись ми можемо досягти будь-яких цілей, якщо будемо діяти разом», – наголосила Дар’я Бичишина.

Слід зазначити, що члени Молодіжних рад вже окреслили основні напрямки співпраці, які будуть сприяти розвитку молоді України та популяризації молодіжного руху.