Головна Політика Молодіжні проєкти, eЧерга, авто на фронт: із головного за минулу добу на...

Молодіжні проєкти, eЧерга, авто на фронт: із головного за минулу добу на Львівщині

127
0

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький поінформував про головні події, якими «жила» область минулу добу.

Як він зазначив, загроз ракетних ударів на Львівщині не виникало.

Також, орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагородили Сергія Королькова зі Самбірського району та Степана Збудовського зі Стрийщини.

Сергій став на захист нашої держави у перші дні повномасштабної війни, загинув під час виконання бойового завдання 28 липня 2022 року. Степан загинув під час артилерійського ворожого обстрілу в Донецькій області 13 липня.

На пунктах пропуску Рава-Руська, Краківець, Шегині запроваджують систему онлайн-бронювання перетину кордону – еЧергу. Реєстрація водіїв в електронній черзі розпочнеться з 8 травня. До кінця місяця вона працюватиме в тестовому режимі. Докладніше про це та посилання для реєстрації – тут: https://bit.ly/3HFkhXr

Зі Стрийщини на фронт передали автівку. Заповнили її планшетним компʼютером, біноклем, металошукачем, а також продуктами та медичними засобами. Організувала передачу Стрийська РВА у співпраці з благодійною організацією UK Help for Ukraine / NOXAIDUK та Banbury.

У Городоцькій громаді реконструюють адміністративне приміщення під житло для ВПО. Проєкт втілюють в межах меморандуму між Городоцькою міською радою, БФ «Із янголом на плечі» та іспанською благодійною організацією Fundación Enfermeras de Navarra/Nafarroako Erizainen Fundazioa.

На Львівщині реалізують 7 молодіжних проєктів. Їх співфінансуватиме Львівський обласний молодіжний центр завдяки гранту від Британської ради в Україні при Посольстві Сполученого Королівства. Докладніше про проєкти: https://bit.ly/3HC13St

У Червоноградському районі на базі Сокальської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 та КЗДО №7 «Соколятко» відкрили «Класи безпеки». Вони забезпечені матеріалами, за допомогою яких діти вивчатимуть правила пожежної безпеки, поведінки з вибухонебезпечними предметами, вправлятимуться у наданні домедичної допомоги та інших життєво важливих навичках.

Дрогобицький пологовий будинок отримав 4 неональні пульсоксиметри, білірунометр, 4 змішувачі кисню Optiflow та 5 пологових ліжок. Допомогу надала Міжнародна фундація «International Medical Corps UK».

90 людей з числа вимушених переселенців, які знайшли прихисток на Дрогобиччині та належать до вразливих категорій населення, отримали гуманітарну допомогу від благодійної організації «NEEKA». Її надали у співпраці з Консультативно-координаційним центром, який діє при Дрогобицькій РВА.

Молодь Львівщини може взяти участь у патріотичному таборі «Злет на горі Маківка». Це щорічний захід, який присвячений пам’яті героїчного бою Українських січових стрільців. Його проведе Організація української молоді «Спадщина» за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА. Детальніше: https://bit.ly/3p3j6uh