Головна Політика На Львівщині напрацьовують нові шляхи вдосконалення діяльності ЦНАПів у кожному районі

На Львівщині напрацьовують нові шляхи вдосконалення діяльності ЦНАПів у кожному районі

36
0

Один з напрямів – наближення адміністративних послуг до мешканців всіх населених пунктів територіальних громад.

Упродовж червня тематичні наради відбулись у семи районних військових адміністраціях за ініціативи відділу розвитку надання адмінпослуг управління з питань цифрового розвитку ОВА.

Основою для обговорення стало створення і вдосконалення діяльності ЦНАПів. Учасниками стали  керівники РВА, заступники голів або керуючі справами громад та керівники ЦНАП 73 громад області.

Завданням проведених заходів була координація зусиль ОВА та РВА, громад області для формування належних ЦНАПів. До нарад залучили посадових осіб РВА до процесу постійного моніторингу і співпраці з громадами району.

Учасники заходу обговорили законодавчі і нормативні вимоги, які стосуються наступних сфер діяльності чинних ЦНАПів області:

  • приміщення та інфраструктури, в т.ч. інклюзивність;
  • створення віддалених робочих місць (далі – ВРМ);
  • актуалізація нормативних документів;
  • доступ працівників до реєстрів та фактичного надання послуг;
  • механізми моніторингу та аналізування діяльності;
  • інформація, яка повинна бути розміщена у розділі ЦНАП на сайтах громад.

У кожній сфері працівники відділу проаналізували фактичний стану діяльності чинних ЦНАПів області. Врахували квартальні звіти ЦНАП, подані Міністерству цифрової трансформації України за I квартал 2023 року. А також взяли до уваги актуальність затверджених нормативних документів на основі гугл-форми, яку заповнили керівники ЦНАП та аналізували розділи ЦНАП на сайті громад.

Учасникам нарад представили результати аналізування для кожної громади, де зафіксовані невідповідності/проблеми щодо виконання законодавчих і нормативних вимог у вищевказаних сферах.

Для вдосконалення діяльності чинних ЦНАП області керівники громад у визначені терміни мають усунути невідповідності.

У вересні-жовтні цього року працівники відділу спільно з відповідальними працівниками РДА проведуть аналізування реалізованих пропозицій та зафіксують рівень їх виконання.