Головна Політика На Львівщині придбали житло для дівчини з числа осіб, позбавлених батьківського піклування

На Львівщині придбали житло для дівчини з числа осіб, позбавлених батьківського піклування

67
0

Дівчину виховували у дитячому будинку сімейного типу, який переїхав зі східних областей ще у 2014 році.

Сьогодні, 24 травня, відбулася Комісія з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області. Так, комісія погодила пропозицію Великомостівської міської ради про придбання житла на території Червоноградської територіальної громади.

Житло придбали на умовах співфінансування за умовами «Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області на 2021-2025 роки».

На розв’язання житлової проблеми в обласному бюджеті передбачили 448,5 тис. грн, у місцевому бюджеті – 112,1 тис. гривень. Загальна вартість житла – 560,6 тис. грн.

Заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко розповів, що дівчину виховували у дитячому будинку сімейного типу, який переїхав зі східних областей ще у 2014 році.

«Ми погодили пропозицію купівлі житла для дівчини, котра переїхала зі східних областей, її виховували в будинку сімейного типу, який знайшов прихисток на Львівщині. Чужих дітей не буває. Відтепер дівчина житиме в комфортних умовах та матиме власну домівку.

Працюємо, аби забезпечити житлом ще більше дітей-сиріт та дітей без батьківського піклування», – наголосив Іван Собко.