Головна Політика На Львівщину евакуаційними потягами прибули ще понад пів сотні українців: із головного...

На Львівщину евакуаційними потягами прибули ще понад пів сотні українців: із головного за добу

46
0

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький поінформував про події, якими «жила» область минулу добу.

Як він зазначив загроз ракетних ударів в області не виникало.

Також, евакуаційними потягами на Львівщину за добу прибули ще 57 людей, автобусом – 23 ВПО.

До Перемишля з нашої області вирушили 1347 осіб.

Добросинсько-Магерівська громада та гміна Рахане Томашівського повіту Люблінського воєводства, що у Польщі, підписали угоду про співпрацю.

У Дрогобицькому гуртожитку №5 відремонтують комунікації. Вартість робіт – 400 тисяч гривень. Профінансує їх гуманітарна організація «Міжнародний Медичний Корпус» за посередництва Дрогобицької РВА.

30 сімей з числа вимушених переселенців, які проживають у Яворівському районі, отримали гуманітарну допомогу від благодійного фонду «Право на захист». Організація надала розкладні ліжка, подушки, постіль, засоби гігієни, кухонні набори, ліхтарики. Передали допомогу для ВПО у консультативно-координаційному центрі при Яворівській РВА у партнерстві з УВКБ ООН в Україні.

У Бродівську громаду передали набори гігієни, аптечки, захисні маски та 2 бойлери від ЮНІСЕФ за сприяння благодійного фонду «Інтелігентна Організація» та USAID. Допомогу передадуть у дошкільні навчальні заклади.

Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр отримає новітній препарат Trikafta для лікування муковісцидозу: https://bit.ly/40NGsSa

Львівщина увійшла до першої п‘ятірки областей за рівнем розвитку спорту: https://bit.ly/3M6f4L9

Аграрії нашої області зможуть отримати фінансову підтримку за приріст поголів’я корів у межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства на Львівщині: https://bit.ly/3nAIRSc