Головна Політика На Львівщину з візитом завітав другий секретар Посольства Канада Женг Жанг

На Львівщину з візитом завітав другий секретар Посольства Канада Женг Жанг

38
0

Головна тема – обговорити питання страхування громадян Канади в Україні.

До Львівської ОВА завітала почесна іноземна делегація на чолі з другим секретарем Посольства Канади Женгом Жангом та почесним консулом Канади у Львові Оксаною Винницькою-Юсипович.

Вони зустрілись із заступницею начальника Львівської ОВА Христиною Замулою та директоркою департаменту міжнародного співробітництва Іриною Бутинець.

Оскільки попри війну іноземні громадяни продовжують відвідувати Україну важливим залишається питання страхування іноземних громадян. Багато страхових компаній не покривають ризики, пов’язані з війною на території будь-яких країн, де тривають військові дії чи збройні конфлікти.

«Доволі успішний приклад для наслідування в питанні рекомендацій щодо подорожей в Україну запровадила Велика Британія. Україна перебуває у стані війни, тому будь-які візити визначають як ті, що підпадають під великий ризик для здоров’я та життя громадян королівства. Однак існує так званий поділ за кольорами, а точніше за областями. Щодо нашої області, то Львівщина розташована найдальше від активних бойових дій. Попри це у нас часто лунають повітряні тривоги. Зараз наш регіон підпадає під жовту зону, куди дозволяють здійснювати лише вкрай необхідні поїздки. Сподіваємось, що такий підхід запровадить зокрема й Канада. Ми вдячні громадянам Канади за постійну підтримку і прагнемо, щоб питання страхування не стало перепоною для подальших проєктів», – наголосила Христина Замула.

Те ж саме страхування стосується медичної сфери. Канадська медицина фінансується за рахунок податків громадян. У кожній провінції держави політика оподаткування та медичного обслуговування відрізняється одна від одної. Проте їх поєднують страхові поліси Health Card, які покривають витрати. Однак цей поліс також не дійсний на території України.

«Нашим великим бажанням є щоб канадці могли вільно відвідувати Україну та нашу область. Приклад Великої Британії показує, що ефективні рішення можливі, і ми звертаємо увагу інших країн для запровадження подібних практик, щоб страхування, а точніше проблеми з ним, не стали перешкодою для активної та продуктивної міжнародної співпраці», – зазначила директорка департаменту міжнародного співробітництва Львівської ОВА Ірина Бутинець.

Львівщина має доволі успішний досвід співпраці з канадськими компаніями, благодійниками тощо. До прикладу, зовсім нещодавно Канадсько-Українська Фундація передала для України партію з 10-ти карет швидкої медичної допомоги, виготовлених спеціально для потреб транспортування важкохворих пацієнтів. Детальніше – https://loda.gov.ua/news/105739