Головна Політика На Львівщину завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні

На Львівщину завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні

34
0

Посол завітав з нагоди 32-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між Республікою Індонезія та Україною.

Сьогодні, 10 червня, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні, Арієф Мухаммад Басаламах, здійснив візит до Львівської області з нагоди 32-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між Республікою Індонезія та Україною.

Під час зустрічі перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик спільно з дипломатом обговорили подальший розвиток співпраці між двома країнами: торговельні зв’язки, освітні програми та культурні ініціативи.

Андрій Годик також подякував пану Послу за підтримку України:

«Хочу висловити вдячність за вашу позицію щодо територіальної цілісності України та надання гуманітарної допомоги медичному сектору, що є надзвичайно важливим для підтримки здоров’я наших громадян у час війни.

У минулому році обсяг торгівлі між нашими країнами досяг 326,7 мільйонів доларів США, а український експорт зріс на понад третину, склавши 129,27 мільйонів доларів. Попри зусилля Росії перешкодити цивільному судноплавству в Чорному морі, Україна налаштована нарощувати експорт сільськогосподарської продукції до Індонезії».

Перший заступник голови Львівської ОДА нагадав про висловлену Президентом України Володимиром Зеленським зацікавленість нашої держави в розвитку відносин з Асоціацією держав Південно-Східної Азії (АСЕАН) і про прагнення отримати статус Секторального діалогового партнера цієї організації. Зі свого боку Львівська область готова встановлювати побратимські зв’язки.

Як зазначив представник МЗС України у Львові Андрій Грушко, така присутність представників посольства говорить про прагнення зміцнення зв’язків з Україною:

«Від імені МЗС України висловлюю вдячність уряду вашої країни за позицію, разом ми зможемо подолати виклики, що стоять перед Україною та її народом. Можу запевнити, що команда Львівщини – це досвідчені та надійні партнери, які завжди мають ґрунтовно підготовлені пропозиції до співпраці. Бажаю Вам приємного перебування у Львові і сподіваюся на подальше співробітництво».

Посол Індонезії Арієф Мухаммад Басаламах, висловлюючи вдячність за гостинність, запевнив, що дружба країн перейде на вищий рівень, і ми зможемо досягти нових вершин у наших двосторонніх відносинах: «Це важливий крок для обох наших країн, і я з нетерпінням чекаю на подальшу співпрацю. Ми високо цінуємо вашу гостинність і теплий прийом, який ви надали».

Зазначимо, що завтра, 11 червня, з нагоди 32-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між Республікою Індонезія та Україною у Львівському історичному музеї під патронатом Посольства відкриють виставку «Індонезія крізь призму обʼєктива».