Головна Політика На Львівщині формують новий склад Громадської ради при облдержадміністрації

На Львівщині формують новий склад Громадської ради при облдержадміністрації

170
0

8 квітня завершився прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства для участі в Установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при облдержадміністрації. Загалом подалося 302 кандидати.

А вже 10 квітня, на засіданні Ініціативної групи з підготовки Установчих зборів громадської ради при облдержадміністрації, розглянули документи подані інститутами громадянського суспільства щодо відповідності вимогам Типового положення про громадську раду затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 (зі змінами).

Відтак, відповідно до Типового положення Ініціативна група пропонує інститутам громадянського суспільства упродовж 7 календарних днів виправити виявлені невідповідності у поданих документах та подати документи, засвідчені в установленому порядку, до 18:00 год 17 квітня за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 403.

Установчі збори відбудуться 7 травня.

Контактна особа – секретар Ініціативної групи, начальник відділу комунікацій з громадськістю департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації Швец Христина, кон тел 2999-555.

Перелік громадських організацій у документах, яких виявлено невідповідності встановленим вимогам удодатку.