Головна Політика Голова Жовківської райдержадміністрації провела нараду з працівниками відділу культури і туризму

Голова Жовківської райдержадміністрації провела нараду з працівниками відділу культури і туризму

193
0

4 вересня, голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур провела нараду з працівниками відділу культури і туризму Жовківської райдержадміністрації.

На нараді голова райдержадміністрації Надія Щур ознайомила присутніх з смарт-рейтингом Львівської області. Де показник Жовківського району складає 8,4 заходи на один народний дім та 94% висвітлених заходів.

Також на нараді було обговорено низку проблемних питань. Де було зазначено недостатню роботу щодо висвітлення інформації про проведені у селах, селищах заходи на інтернет-сторінці відділу культури і туризму Жовківської райдержадміністрації; проведення заходів та показ фільмів у Жовківському кінотеатрі; проведення нарад з культпрацівниками у вигляді презентацій.

У рішеннях які були прийняті за результатами наради основний акцент було зроблено на модернізацію клубної діяльності на селі, збереження та зміцнення матеріальної бази, поліпшення ефективності роботи клубних закладів району на основі поєднання традиційних та новітніх форм і методів культурно-дозвіллєвої діяльності.

Головна увага приділялась і надалі приділятиметься збереженню та забезпеченню повноцінного функціонування мережі установ культури, розвитку аматорської художньої творчості, ужиткового мистецтва, гастрольної діяльності колективів художньої самодіяльності Жовківщини та висловила подяку працівникам галузі культури за належну роботу.