Головна Політика В Жовківській РДА відбулася нарада з питань забезпечення пільгового перевезення громадян району

В Жовківській РДА відбулася нарада з питань забезпечення пільгового перевезення громадян району

193
0

7 серпня під керівництвом голови Жовківської райдержадміністрації Надії Щур відбулась нарада з питань пільгових перевезень.

В обговоренні взяли участь перший заступник голови Жовківської РДА Любов Дунець, начальник управління соціального захисту населення Жовківської РДА Ігор Гуменюк, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Жовківської РДА Ольга Сторожук.

Обговорили питання, що стосувалися стану перевезення громадян пільгових категорій, нарахування та фінансування компенсацій за пільговий проїзд перевізникам упродовж 2018 року, суми коштів, які будуть надані районному бюджету у вигляді субвенції місцевих рад.

Ігор Гуменюк у своєму виступі окреслив ситуацію, що склалася з питання відшкодування перевізникам району їх затрат на перевезення пільгових категорій громадян.

Надія Щур дала доручення оперативно надати розрахунки компенсацій за пільговий проїзд перевізникам з вересня по грудень поточного року та зазначила, що згідно прийнятих постанов та вимог чинного законодавства для повного покриття витрат перевізників від пільгового перевезення окремих категорій громадян необхідне фінансування місцевих рад. Дане питання голова РДА взяла під особистий контроль.